Ogólne warunki sprzedaży

Nasze ogólne warunki sprzedaży mają na celu poinformowanie Cię o Twoich prawach.

Składanie zamówienia

Gdy użytkownik składa zamówienie na stronie internetowej, natychmiast sprawdzamy dostępność produktów, aby móc je jak najszybciej wysłać. Jeśli okazuje się, że produkt jest niedostępny, pieniądze zwracane są w przeciągu 48h.

Produkt

Za dane znajdujące się w opisach danych produktów AD TYRES INTERNATIONAL SLU nie ponosi odpowiedzialności. Są to dane informacyjne pochodzące z różnych źródeł.

Do klientów należy upewnienie się, że wybrany produkt będzie pasować do ich pojazdu. AD TYRES INTERNATIONAL SLU nie będzie zwracać kosztów w przypadku niedopasowania.

Cena

Ceny zmieniają się kilka razy dziennie. AD TYRES INTERNATIONAL SLU zastrzega sobie możliwość zmiany cen produktów. Nie wypłacamy odszkodowań klientom, którzy już złożyli zamówienia.

Dostawa

Koszty dostawy wyświetlają się w koszyku w chwili zakupu. W przypadku kradzieży lub zgubienia przesyłki, odpowiedzialność leży po stronie naszej firmy. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w razie jakiegokolwiek problemu dotyczącego dostawy. Możesz się z nami kontaktować za pomocą formularzu dostępnego na koncie klienta. Serwis wybiera najlepsze sposoby rozwiązania problemów z dostawą. Dostawa ma miejsce średnio od 2 do 8 dni roboczych. Nie ma żadnej gwarancji tego terminu. Zdarza się, że dostawa przesyłki opóźni się z powodu kłopotów lub wypadków w trakcie transportu. Maksymalny czas dostawy to 20 dni od otrzymania Twojej płatności. Gdy termin zostanie przekroczony, możesz ubiegać się o zwrot kosztów, anulując zamówienie.

W przypadku dostawy do domu dostawca zostawi powiadomienie, jeśli nie zastanie Cię w domu. Wtedy klient musi jak najszybsze skontaktować się z dostawcą w sprawie odbioru zamówionych produktów.

W przypadku dostawy do montera, to klient musi się z nim skontaktować w sprawie ustalenia daty spotkania. Istnieje możliwość otrzymania numeru do przesyłki w systemie śledzenia, aby wiedzieć, kiedy punkt montażu odebrał Twoje produkty. Serwis także posiada Twoje namiary, aby nawiązać z Tobą kontakt po otrzymaniu przesyłki.

Zwrot

Klient ma 14 dni na zwrot na własny koszt zamówionych produktów. Termin liczymy od daty dostawy. Produkty powinny być w oryginalnych opakowaniach, bez śladów użytkowania czy uszkodzenia. Klient powinien wysłać list powiadamiający AD TYRES INTERNATIONAL SLU o zwrocie towaru.

Dla uproszczenia: AD TYRES INTERNATIONAL SLU może zająć się zwrotem Twojej przesyłki i w ciągu 30 dni zapłacić Ci, odliczając koszty zwrotu.

Jeśli produkty były montowane lub używane, nie podlegają zwrotom.

Kim jesteśmy?

AD TYRES INTERNATIONAL SLU
Z kapitałem 100.000 EUR
Carrer Bonaventura Armengol num 10, AD500 Andorra la Vella, Andorra
NRT : L-711448-M Recording Date : 30/05/2016
Email: cm(a)adtyre.com - Phone: +376 810 888

Jak do nas dołączyć?

Jeśli chodzi o pytania handlowe, można skontaktować się z nami tylko poprzez formularz kontaktowy. Do pracowników serwisu po sprzedaży należy zwracać się za pomocą formularza tego serwisu.

Aby dołączyć do naszych zespołów: kliknij tutaj.

Bezpieczeństwo płatności

Poszczególne etapy procesu płatności między nabywcą a naszym systemem płatności - HIPAY - są w pełni szyfrowane i chronione. Używamy protokołu SSL stosowanego w bankowości internetowej.

Oznacza to, że informacje powiązane z zamówieniem i numerem karty bankowej nie są wysyłane niezaszyfrowane przez internet.
Numer karty bankowej nie pojawia się na dokumentach, fakturach, potwierdzeniach z karty kredytowej lub innych wydrukach.
Sprzedawca nie ma dostępu do numerów kart.
HIPAY nie przechowuje numerów kart po tym, jak transakcja zostanie przekazana do banku sprzedawcy.
Oznacza to, że nikt nie ma dostępu do danych karty nabywcy, ani elektronicznie, ani na wydrukach.

Ryzyko, że numer karty klienta dostanie się w niepowołane ręce podczas zakupów u AD TYRES INTERNATIONAL SLU przez HIPAY jest zerowe.

Applicable law and jurisdiction

The present General Terms and Conditions of Sale and the agreement between AD TYRES INTERNATIONAL SLU and the Customer are governed by Andorran law.

AD TYRES INTERNATIONAL SLU will nevertheless seek an amicable solution before any legal action is taken.