Wyszukiwanie wg samochodu
Opcjonalne
Wszystkie
Wybierz wszystko Usuń
Wszystkie marki
0 / 52
Potwierdź

Felgi aluminiowe: zafunduj swojemu samochodowi unikalny wygląd

Specjalista do spraw opon, OponyLider, oferuje szeroki wybór felg do wyposażenia Twojego samochodu.

Z prawie setką mark felg w magazynie staramy się sprostać jak najpełniej Twoim oczekiwaniom, oferując gwarancję najlepszej ceny. Aby dostosować się do Twoich możliwości finansowych i do wszelkich Twoich potrzeb, oddajemy Ci do dyspozycji nasz pełny katalog marek dostępny na naszej stronie. Korzystaj z naszej ekspertyzy i zapoznaj się z charakterystyką i zaletami każdej marki dzięki szczegółowym etykietom produktów stworzonych przez naszych ekspertów. Udostępniamy online liczne zdjęcia, abyś mógł wybrać swoje felgi w jak najlepszych warunkach.

Od małych miejskich samochodów, przez sportowe sedany, po okazałe 4x4, z pewnością znajdziesz tanie felgi, które będą najodpowiedniejsze dla Twojego samochodu.. Oszczędzaj czas, zamawiając jednocześnie felgi i opony po obniżonej cenie na OponyLider. Zafunduj swojemu samochodowi unikalny wygląd.

Zdecydowanie chcesz zmienić wygląd swojego samochodu. Twoje felgi są uszkodzone lub zużyte, a więc nadszedł czas, aby znaleźć nowe felgi. Doradzimy Ci, co należy uwzględnić przy wyborze felg.

Wybór średnicy

Im większa średnica felg, tym bardziej wygląd pojazdu zyskuje na atrakcyjności. Zwiększenie średnicy felgi skutkuje zmniejszeniem wysokości boku opony. Wysokość boku opony odgrywa ważną rolę w tłumieniu drgań. Jeśli nadmiernie zwiększysz średnicę felgi, może to spowodować utratę komfortu. Zmniejszenie wysokości bocznej redukuje efekt kołysania. A zatem potrzebny jest właściwy kompromis.

Dobór szerokości

Szerokość felgi może pomieścić kilka szerokości opon. Wartości te można znaleźć w tabeli korelacji. Uwaga, przy zmianie szerokości i średnicy, należy zachować równowartość wymiarów oryginalnego mocowania.

Rodzaj ramienia

Często nie zdajemy sobie z tego sprawy, ale wybór rodzaju ramienia felgi jest istotny. Wąskie ramiona felgi pozwalają na skuteczniejsze chłodzenie hamulców. Felga o prostej konstrukcji i przestrzeń między ramionami ułatwiają oczyszczenie hamulców z kurzu podczas mycia samochodu.

LiveChat
Whatsapp Messenger