Wyszukaj wg rozmiaru
Opcjonalne
Wszystkie
Wybierz wszystko Usuń
0 / 19
Potwierdź

Tanie opony quadowe: duży wybór opon

OponyLider oferuje Ci szeroki wybór marek tanich opon quadowych.

Użyj wyszukiwarki, aby znaleźć najlepsze tanie opony odpowiednie dla Twojego quada i korzystaj z porad i opinii naszego zespołu. Od opon przeznaczonych do quadów dostawczych lub drogowych po te do quadów wyścigowych, OponyLider gwarantuje Ci najlepsze opony dla Twojego quada.

Lista marek

Znajdź wszystkie typy opon Quad

Opony do rozrywki / na tory

Opona do rozrywki / do quadów jest przewidziana do okazjonalnej jazdy quadem. To dobry stosunek ceny do jakości. Opona zapewnia także komfort jazdy. Odpowiednia rzeźba bieżnika zapewni maksymalną przyczepność na każdym torze.

Opony szosowe homologowane

Opona do quadu homologowana do jazdy szosowej bardzo przypomina oponę do samochodu osobowego. Zapewnia przyczepność zarówno na suchej, jaki i mokrej nawierzchni. Idealna na przejażdżki szosą. Pozwala na jazdę ścieżkami.

Opony sportowe/wyścigowe

Opona do quadu sportowa montowana jest często w quadach z dużą pojemnością silnika. Zapewnia skuteczność na wszystkich rodzajach nawierzchni i torów. Z tego rodzaju oponą możesz pokonywać ścieżki z dużą prędkością.

Opony użytkowe

Opona użytkowa przeznaczona do użytku profesjonalnego z szerokimi lamelkami zapewnia maksymalną przyczepność na każdej nawierzchni. Opona do quadów użytkowa jest bardzo wytrzymała i stabilna. Pozwala na transport lub ciągnięcie sprzętu po każdego rodzaju nawierzchni.

Informacja dotycząca opon do quadów: im więcej warstw opasania posiada opona, tym jest ona wytrzymalsza. Jeśli często decydujesz się na jazdę po kamienistej drodze, wybierz oponę z dużą ilością warstw opasania, aby uniknąć przebicia opony.

LiveChat
Whatsapp Messenger