Aby móc ocenić ten produkt, musisz najpierw złożyć zamówienie. Informujemy, że opinie zamieszczone na stronie są przedmiotem procedury kontroli. Opinie są klasyfikowane wyłącznie w porządku chronologicznym.
Małe wgniecenie na jednej feldze. Na początku myślałem, że sam je spowodowałem, ale nie ma tam żadnego innego uszkodzenia, tylko wgniecenie. Jest prawie niewidoczne, jeśli się o nim nie wie. Zauważyłem to podczas mycia. Poza tym jestem bardzo zadowolony z felg.
Poza pięknem felgi i tym, jak świetnie prezentuje się na pojeździe, kupiłem ją od rzetelnej, uczciwej i niezwykle sprawnej firmy. Jestem naprawdę w 100% zadowolony! Top pod każdym względem!
Ładne felgi. Są idealne na zimę.
Błyskawiczna dostawa, wszystko super. Chętnie skorzystam ponownie.