Bez względu na warunki jazdy i pogodowe, Vredestein Comtrac 2 All Season + zapewnia swojemu kierowcy niezwykły komfort i optymalne bezpieczeństwo.
Kliknij w wiersz, aby filtrować opinie.
Aby móc ocenić ten produkt, musisz najpierw złożyć zamówienie. Informujemy, że opinie zamieszczone na stronie są przedmiotem procedury kontroli. Opinie są klasyfikowane wyłącznie w porządku chronologicznym.
Jak dotąd świetna opona; te 300 km przejechałem także autostradą we Francji i hałas jest w pełni akceptowalny. Krótko mówiąc: świetna opona, a cena też była rozsądna.
Doskonała opona w konkurencyjnej cenie
Dobra opona, na szczęście z maja ’25 – idealna do homologacji na 100 km/h.
Nie przejechałem jeszcze wystarczająco dużo na tych oponach, aby wydać dokładną opinię. Jednak ponieważ we wszystkich moich pojazdach używam opon Vredestein i zawsze byłem w pełni zadowolony, mogę je polecić z czystym sumieniem. Zamówienie i wysyłka przez Reifen Leader są jak zawsze na najwyższym poziomie.
Jak dotąd jestem zadowolony z wyboru.
Bardzo dobre opony, przejechano 70 000 km z nimi zamontowanymi z przodu.
Opony całoroczne to dobre opony.
Brak uwag, doskonałe opony. Czy przejechane kilometry dotyczą dystansu od uzyskania prawa jazdy, czy tych pokonywanych każdego roku?
Dobra przyczepność na mokrej nawierzchni, akceptowalna trwałość i dobra cena; nawet gdy bieżnik się zużywa, zawsze zachowuje dobry profil klocków. Dobra opona, która nie jest przesadnie droga.
Szybka dostawa. Dobra opona.