Dunlop SP Sport Maxx GT to opona do samochodów ultra sportowych oferująca doskonałe utrzymywanie toru jazdy i bardzo dobrą przyczepność. Opona ta posiada asymetryczny profil, który zapewnia świetną stabilność na zakrętach. Użyta mieszanina gumy przyczynia się do jej większej trwałości.
Ponieważ zachowuje swój kształt przy wysokiej prędkości, opona Sport Maxx GT jest odporna na zużycie i charakteryzuje się dużą stabilnością. Jednolite ciśnienie na powierzchni styku z podłożem umożliwia stopniowe i komfortowe przechodzenie z jazdy prostej do skrętu.
Opona Sport Maxx GT zawiera technologię pochodzącą z wyścigów, z czarnym węglem w sercu mieszanki gumy: niezrównane przyczepność na suchej nawierzchni i doskonałe osiągi podczas hamowania.
Ciesz się bardziej precyzyjną jazdą i lepszym odczuciem drogi, dzięki technologii Touch Technology od Dunlop: powierzchnia styku z drogą jest zwiększona dzięki płaskiemu profilowi opony.
Aby móc ocenić ten produkt, musisz najpierw złożyć zamówienie. Informujemy, że opinie zamieszczone na stronie są przedmiotem procedury kontroli. Opinie są klasyfikowane wyłącznie w porządku chronologicznym.
Szybka dostawa 👍🙂
Mam równomierne zużycie na całej oponie, poleciłbym je.
Przyjemna opona. Jak na taką szerokość, zaskakująco dobra przyczepność na mokrej nawierzchni.
Jak dotąd wszystko jest w jak najlepszym porządku, żadnych problemów.
Zadowolony z dostawy. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny.
Dobre opony na lato, jeżdżę już na trzecim komplecie. Dobry stosunek jakości do ceny dla aut sportowych!
Bardzo zadowolony z mojego wyboru; od 10 lat używam tego samego typu opon i przejechałem 130 000 km.
Dobry stosunek jakości do ceny!
Najlepsze opony
Świetne opony w atrakcyjnej cenie