Kliknij tutaj, aby wyszukać

Gdzie zamontować opony?

Montaż opony na felgę odbywa się przy pomocy profesjonalnych narzędzi. Zatem lepiej wymianę opon powierzyć zawodowcom. Trzeba liczyć około 10 do 15 minut na montaż w cenie między 10 a 25 euro.

Nie martw się!

Użytkownicy, którzy po raz pierwszy kupują opony przez internet marwią się, że będą mieć problemy z ich zamontowaniem. Obawiają się, że serwisy im odmówią lub źle ich przyjmą, ale to nie tak!

Sprzedaż opon przez internet rozpowszechniła się w Europie i mechanicy są przyzwyczajeni do montowania opon zakupionych przez internet. Stało się to czymś zupełnie naturalnym, więc nie ma czego się obawiać. Wiele serwisów zarabia wykonując operacje montażu.

Gdzie się skierować?

  • Najchętniej do partnera strony.

Sklepy z oponami online dysponują źródłami montażu opon użytkowników. Kiedy użytkownik składa zamówienie, serwis otrzymuje maila z informacją o przesyłce zawierającej opony dla klienta. Przy odbiorze towaru, serwis może nawiązać kontakt z klientem, aby umówić się na spotkanie i montaż. Bieżące stawki znajdują się na stronach.

  • Do serwisu, który nie jest partnerem stony.

Możesz skierować się do serwisu w celu zamontowania opon kupionych online, pod warunkiem, że serwis jest zaopatrzony w potrzebne narzędzia. Cena montażu zależy od centrum, do ktorego się udacie. Generalnie waha się między 15 a 25 euro za koło, wliczając wyważenie.

Niektóre serwisy lub punkty sprzedaży będą nakładać dodatkową kwotę, jeśli opony nie były kupione u nich. Najlepiej unikać takich miejsc, bo żaden normalny serwis nie powinien nakładać żadnych dodatkowych opłat.

  • W domu lub w biurze: montaż domowy

Już od wielu lat, montaż domowy jest popularny i oferuje optymalną i bardzo elastyczną pomoc użytkownikom.

Wystarczy jeden telefon, aby umówić się na spotkanie z monterem u Ciebie lub w Twoim miejscu pracy lub w jakimkolwiek innym miejscu w rejonie działania mobilnego serwisu.

Oferujemy dostęp do serwisów mobilnych wszędzie, gotowych Cię przyjąć. Cena nie jest dużo wyższa niż w punkcie sprzedaży czy serwisie z powodu wyrównania kosztów.


Opony zakupione na Opony Lider możesz zamontować, gdzie tylko chcesz.