Wyszukaj wg rozmiaru
Opony Michelin samochodowe

Opony Michelin

Michelin to jedno z najważniejszych przedsiębiorstw na międzynarodowych rynku opon. Jest szanowane na całym świecie za jakość i nieprzeciętną wydajność swoich produktów. Michelin triumfował w wielu edycjach mistrzostw Formuły 1 i w innych wyścigach samochodowych wysokiej rangi. Ponadto Michelin to najczęściej nagradzany producent na świecie. Jest także liczącą się potęgą finansową, co pozwala mu na doskonalenie swoich wyjątkowych opon i najnowocześniejszych technologii.
Powstała w mieście Clermont-Ferrand firma wyprodukowała ponad 3 500 modeli opon przeznaczonych do pojazdów prestiżowych marek. Michelin dostarcza także opony na pierwsze wyposażenie do pojazdów wielu konstruktorów samochodów, takich jak Audi, BMW, Mercedes, Ferrari, Lamborghini itd. Producent zatrudnia obecnie ponad 112 000 osób i dysponuje 69 zakładami produkcyjnymi w 18 krajach.

Najczęściej sprzedawane profile

Samochodowe / Osobowe

4x4 / SUV

Dostawcze / Furgonetki

Technologie tej marki Michelin

Wykończenie Premium Touch

Wykończenie Premium Touch
Wrażenie aksamitu na widocznej stronie opony upiększa Twój pojazd.

Track Connect

Track Connect
Technologia Michelin Track Connect wysyła na Twój smartfon informacje o stanie opon pojazdu dla bardziej regularnego monitoringu.

Selfseal

Selfseal
Technologia Michelin Selfseal nadaje oponie zdolność do samouszczelniania, natychmiastowego zatykania dziury powstałej w wyniku kontaktu z ostrym przedmiotem.

Acorus

Acorus
Michelin Acorus to technologiczna innowacja zaprojektowana do optymalizacji absorpcji dużych wstrząsów, bez uszkadzania samochodu, felg czy opon.

Akustyczny

Akustyczny
Michelin Acoustic znacznie obniża emisję hałasu, co znacznie poprawia komfort jazdy w kabinie.

Opony ZP

Opony ZP
Opony ZP są zaprojektowane do wyposażenia pojazdów marki BMW, Mercedes, Cadillac i Dodge, oraz umożliwiają bezpieczną jazdę w przypadku przebicia, do 80 km, jeśli prędkość jest utrzymana na poziomie maksymalnie 80km/h. Przebita opona ZP może być naprawiana tylko raz i wyłącznie przez profesjonalistę.

Oryginalne wyposażenie

Oryginalne wyposażenie
Opony Michelin są montowane fabrycznie na pojazdach największych marek samochodowych, symbol wartości, kredytu i zasługi.
LiveChat
Whatsapp Messenger