Kliknij tutaj, aby wyszukać
Opony Comforser samochodowe

Opony Comforser

Comar Tyre & Wheel Inc. działająca w Vancouver w Kanadzie jest jedną z najważniejszych firm branży oponiarskiej. Specjalizuje się w zaopatrywaniu kanadyjskiego rynku w opony wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach. Firma Comar Tyre & Wheel jest wyłącznym przedstawicielem marek Comforser i Ginell na Kanadę. Za jej sprawą te marki weszły na cały rynek kanadyjski.

Roczna zdolność produkcyjna Comforser Tire wynosi 6 milionów kompletów do samochodów osobowych i 3 miliony kompletów opon do ciężarówek. Produkty Comforser uzyskały certyfikaty ISO, ST 16949, CCC, (Compulsory Products Certification), europejskie świadectwa ECE, certyfikaty US DOT oraz certyfikaty GCC/GSO państw Zatoki Perskiej. Opony do samochodów osobowych są sprzedawane w Europie, Ameryce Północnej, Azji Południowo-Wschodniej, Ameryce Środkowej i Południowej, na Bliskim Wschodzie czy w Afryce.

Ponadto firma wytwarza opony dla kilku popularnych marek (ARTUM, RBP, XF, V-NETIK, BORISTAR i inne) jako producent sprzętu fabrycznego (OEM).

Najczęściej sprzedawane profile

Samochodowe / Osobowe

Zima

4x4 / SUV

Zima
Całoroczne

Dostawcze / Furgonetki