Kliknij tutaj, aby wyszukać
Opony Cheng Shin samochodowe

Opony Cheng Shin

Opony marki CST to produkt firmy Cheng Shin Rubber Ind. Co. Ltd. (Cheng Shin Tire). Firma Cheng Shin Tire zatrudnia ponad 20 000 osób, przez co jest największym na świecie producentem opon rowerowych, a także produktów z wielu innych kategorii.

Opony z logo CST do szerokiej gamy zastosowań są dostępne w 150 krajach. Wśród produktów CST znajdują się opony i dętki do rowerów, motocykli, motorowerów, terenówek, samochodów, ciężarówek, wózków widłowych, maszyn rolniczych, ogrodniczych czy utrzymania zieleni.

Dumą kierownictwa CST jest to, że trzy fabryki w Xiamen w Chinach produkują sprzęt światowej klasy z zastosowaniem innowacyjnej technologii i z naciskiem kładzionym na jakość, dostawy i zadowolenie klienta. Firma CST przestrzega najbardziej wygórowanych norm międzynarodowych. Firma uzyskała wiele certyfikatów i nagród, w tym certyfikaty DOT amerykańskiego ministerstwa transportu, ISO9001, E-Mark, TS 16949 oraz słynne wyróżnienie China Brand Award.

Dzięki nowoczesnym procesom produkcyjnym i skutecznej logistyce marka CST wyznacza modele doskonałości w branży oponiarskiej. W CST pojęcia takie jak jakość, integralność i służba nie są pustymi słowami, lecz fundamentalnymi wartościami dla całej firmy: od kierownictwa najwyższego szczebla po pracowników produkcyjnych, a nawet dalej.

Najczęściej sprzedawane profile

Samochodowe / Osobowe

Dostawcze / Furgonetki